Форум существует .

Новогрудок 323

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Новогрудок 323 » ОФФТОП » Мой знаёмы - наркаман ...


Мой знаёмы - наркаман ...

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Сутыкнуўся з тым , што заўважыў неадэкватныя паводзіны ў аднаго знаёмага. Напрыклад , рэзкае змяненне настрой ці наадварот , яго нічым не вывядзеш з сябе. Вось толькі што ён адэкватна адказваў у размове , а тут , праз нейкія хвіліны пачынае несці поўную ахінею . Стаў гугліць і пытацца ў дасведчаных людзей , што такое? Аказалася. Што магчыма мой знаёмы - наркаман . Па-першае , гэта калі зрэнкі звужаныя да кропкі і не рэагуюць на святло ( напрыклад, у паўзмроку памяшкання зрэнка ня пашыраецца , а застаецца ранейшым , звужаным ) .Неяк разгаварыліся , мой знаёмы сказаў , што ведае з дзясятак месцаў , куды можна ўкалоцца ( не абавязкова на згіне локця) і ніхто не заўважыць ... Паўстае пытаньне , навошта чалавеку такая инормация ?Яшчэ як прыкмета ўжывання наркотыку - пашыранае стан зрэнкі тады , калі па ідэі ён павінен быць звужаны ( на святла ) .Ну і , як распавёў адзін дасведчаны чалавек з Расіі , у якога суседка - наркаманка , што пасля дозы гераіну тэмпература цела чалавека паніжаецца , наркаману становіцца холадна - як следства ён пачынае ў цёплы дзень апранаць адзежку не па сезону , швэдар замест футболкі ў спякотны дзень напрыклад ...Яшчэ людзі, якія прымаюць наркотык , становяцца не тое , каб млявымі , а да прыкладу часта кемарят - присядут на крэсла на працы і не зразумееш . Спіць ён, ці не спіць так ... спытаць у яго нешта - ён адкажа , значыць не спіць , проста такі стан ...Цалкам можа адбыцца такая рэч. як з'яўленне ў размове наркамана пэўнага жаргону , звязанага з наркотой : чэк ; прыход , пыл ; Джэф ; дичок ; герыч ; шняга ... і г.д.Ну , гэта так , да ведама ...)) )

2

Хых... Про зрачки знают все, а вот про понижение температуры после дозы - редкая информация... Спасибо!

Подпись автора

Люто ненавижу свядомых, змагаров и прочих мразей. Антимайдан!


Вы здесь » Новогрудок 323 » ОФФТОП » Мой знаёмы - наркаман ...


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно