Форум существует .

Новогрудок 323

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Новогрудок 323 » Новогрудская АФИША » Ночь Музеев в Новогрудке 15 мая


Ночь Музеев в Новогрудке 15 мая

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Пятніца 15 мая 2015 г.

УК “Дом-музей Адама Міцкевіча у г.Навагрудку” і УК “Гісторыка-краязнаўчы музей” запрашаюць гледачоў прыняць удзел у Міжнародным Дні музеяў.
У праграме:

http://mickiewicz-museum.narod.ru/vyst2015/gra1.jpg

У Доме-музеі Адама Міцкевіча (уваход для індывідуальных наведвальнікаў у музей - бясплатны):
11.30, 12.30, 13.30 – музейна-педагагічныя заняткі “Завітаем у музей” і “Невядомыя рэчы ў кухні Міцкевічаў”;
12.00, 13.00 – паказ лялечнага спектакля “Піліпка-сынок” Узорнага тэатра лялек “Шчарсунок” Шчорсаўскага Дома культуры (10 тысяч руб.).
15.00 – прэзентацыя мастацкай выстаўкі “Навагрудскі край вачыма Канута Русецкага” са збораў “Музей “Замкавы комплекс “Мір”;
15.30 – дэманстрацыя відэафільма “Адам Міцкевіч” (праект Нацыянальнай тэлерадыёкампаніі).

Ля помніка А.Міцкевіча на вул. Малы Замак
18.00 - літаратурна-музычная кампазіцыя “Развітальны паланэз для Марылі і Айчыны” у выкананні навучэнцаў Навагрудскага сельскагаспадарчага ліцэя;
- кніжная выстаўка Навагрудскай раённай бібліятэкі “Чытаем А.Міцкевіча”;
- выстаўка навучэнцаў мастацкага аддзялення ДУА “Навагрудская дзіцячая школа мастацтваў”.

Замкавая гара (уваход - 20 тысяч руб.)
19.00 – выступленне фольк-гурта “PAWA”;
20.20 – файер-шоу "Infinity Fire".

Отредактировано admin (13-05-2015 19:52:31)

Подпись автора

Это моё место! © Sheldon Cooper
Я за возврат СССР!

2

Вчера пришел с работы дополз до дивана... какие музеи...


Вы здесь » Новогрудок 323 » Новогрудская АФИША » Ночь Музеев в Новогрудке 15 мая


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно